11 pomysłów na prezenty dla kobiet

11 pomysłów na prezenty dla kobiet

Kobiety nie lubią prezentów.

Jeżeli to są prezenty źle trafione – nie do końca przemyślane, widocznie tanie, rzeczy z dziedziny wbrew przeciwnej do ich rzeczywistych zainteresowań. I chyba nie powinno nam się tego mieć za złe, ponieważ każdy człowiek, a zwłaszcza każda kobieta chce być potraktowana jako wyjątkowa, dla której powinno się poświęcić – dość sporo czasu, nieco więcej pieniędzy, no i uwagi – przede wszystkim. Lecz nikt nie ukara, jeśli skorzystasz się z internetowych porad, albo z takiej oto ściągi, nie mając własnego pomysłu na prezent, a koniecznie chcesz sprawić przyjemność dziewczynie, siostrze czy żonie.

Bon podarunkowy do sklepu odzieżowego

Przysłowiowe “każda kobieta uwielbia ciuchy” wcale nie jest dalekie od rzeczywistości. Z większością kobiet tak jest. Ale jeśli nie jesteś zawodowym stylistą, lepiej nie waż się kupować coś dla swojej kobiety na własną rękę. Dając w prezencie bon podarunkowy do ulubionego lub wymarzonego sklepu swojej kobiety, w rzeczywistości dasz jej podwójny prezent: pierwszy – to nowa rzecz, którą ona sama dla siebie wybierze, a drugi – przyjemność z zakupów. Ale jak i z każdym prezentem, powinieneś wiedzieć na 150%, że shopping sprawia jej radość, a nie odwrotnie.

Bon podarunkowy na spotkanie ze stylistką

Kobiety uwielbiają shopping z koleżanką – zaufaną, która potrafi doradzić lub odradzić od niewłaściwego zakupu. I to ty możesz zapewnić swojej kochanej takie udane zakupy – dając jej w prezencie bon podarunkowy na spotkanie z zawodową stylistką. Shopping i warsztaty stylu 2 w 1 – twoja kobieta doceni to.

A o obecnych trendach modowych można przeczytać u Asi na blogu chiclook.pl: trendy sezony wiosna-lato 2019. To bardzo udana kompilacja kilku artykułów z czasopism modowych.

Karta podarunkowa do salonu SPA

Współczesne kobiety żyją w niewiarygodnie wysokim tempie – samorealizacja w pracy, w rodzinie, w macierzyństwie, w partnerskim związku. To naprawdę wyczerpujące. Więc jeżeli dasz w prezencie swojej ukochanej kartę do salonu SPA – zapewnisz jej relaks, którego naprawdę potrzebuje i zasługuje, by móc nadal podejmować codzienne wyzwania, oferowane jej przez życie.

Bukiet owocowy

Kwiaty – to taki banał, chociaż najczęściej niezawodny. Ale jeżeli chcesz przyjemnie zaskoczyć swoją dziewczynę czy żonę, sięgnij po bukiet owocowy. Tropikalne egzotyczne czy nasze polskie – owoce ułożone w piękny bukiet – to strzał w dziesiątkę, bo ładnie, słodko i zdrowo. A to bardzo ważne!

Warsztaty florystyczne, kulinarne, malarskie, fotograficzne lub taneczne

Twoja ukochana marzy o hobby, lecz nie ma czasu na to? Podaruj jej to hobby w postaci udziału w warsztatach. Lecz bądź ostrożny, jeśli twoja połowa nie przepada za gotowaniem, to i niezbyt się uraduje z perspektywy udziału w warsztatach kulinarnych albo jeszcze gorzej odbierze to jako przymus pod pretekstem prezentu.

Tango dla dwojga

Romantyczny i niezwykły prezent, który na pewno uraduje twoją kobietę, jeśli ona lubi tańczyć. To miłe spędzanie czasu we dwoje i dobry sposób na przywrócenie namiętności w wasz związek.

Fotoksiążka

Zrób dla niej księgę z waszymi zdjęciami. Fotoksiążka – to, co zostanie nie tylko w pamięci, ale i w materialnej rzeczywistości, i za każdym razem będzie wywoływać dobre wspomnienia.

Perfumy

Perfumy to jeden z najbardziej kobiecych prezentów, pod warunkiem że jesteś pewien jej preferencji. Jeśli zamierzasz dać w prezencie perfumy dziewczynie, z którą od niedawna jesteście parą, istnieje dość duże ryzyko trafić źle.

Wycieczka

Wiadomo, że nie wszystkie lubią podróże. Niektóre mają je dość w delegacjach, ktoś po prostu woli być niedaleko od domu. Ale jeśli zabierzesz swoją kobietę na wycieczkę, dalszą czy bliższą, ona nie będzie mieć tobie za złe. Po prostu dobrze przemyśl to, co ona chciałaby najwięcej. Może, ona od dawna marzy o weekendzie w Paryżu? I oto najwyższy czas by zrealizować jej marzenie.

Książka

Kiedyś mówiono, że książka to najlepszy prezent. I w gruncie rzeczy nic się nie zmieniło, mimo to że pojawiło się mnóstwo innych nie mniej interesujących i pożytecznych pomysłów na prezenty. Jednak jeżeli zastanawiasz się nad prezentem dla nowo poznanej dziewczyny lub koleżanki ze studiów czy z pracy – to na pewno będzie dobrym pomysłem podarować jej biografię celebryty lub książkę o samodoskonaleniu, jeżeli ta dziedzina ją fascynuje, albo dzieła klasyków – to zawsze się sprawdza.

Romantyczna kolacja

Poczęstuj swoją kobietę własnoręcznie przygotowaną kolacją lub zabierz ją do restauracji. Dobre jedzenie, lekka muzyka i tylko wy dwoje – to właśnie takie chwile pozostają się w pamięci i inspirują kobiety najbardziej.

Kommentarze